Uroki najpiękniejszego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również zagranicą już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny klimat i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten najpiękniejszy kurort górski ogromna ilość gości. Żeby móc ugościć tak dużą liczbę przyjezdnych Zakopane proponuje im bardzo różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego określone wymogi.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa usytuowana jest zarówno w spokojnych zakątkach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy tras narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką przygotowało dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się tylko do zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które uprzyjemniają urlop. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy krytej pływalni. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Dużo informacji zaczerpnięto z portalu:: apartamenty Zakopane Krukówki